commercial Affairs

 اصول بنیادین شرکت:

1 -مشتری مداری: مشتري مداري همواره نصب العین شرکت قرار گرفته و اعتقاد داریم که فروش هیچگاه پایان معامله نیست بلکه آغازی است بر یک معامله.

2-خدمات محوری: بر این اعتقادیم که مشتری همواره به دنبال خدمات مناسب است و این اعتقاد قلبی همواره در تک تک اعضای شرکت نهادینه شده و مورد توجه قرار گرفته است.

3 -آگاهی بخشی و اطلاع رسانی: معتقدیم مشتری باید همواره در جریان نوسانات قیمتها و بازار محصولات قرار گیرد و به همین منظور با ابزارهای نوین اطلاع رسانی سعی خواهیم نمود خلاهای اطلاعاتی مشتریان را پر نماییم.

شرکت خدماتی بازرگانی آرین مهر کیانا (سهامی خاص) از سال 1386 با وجود مدیریت و کارشناسان مجرب و با تجربه مسلط به آخرین آیین نامه ها و قوانین بازرگانی- تجاری، صداقت، امانت داری و حفظ اسرار تجاری مشتریان، دقت در برنامه ریزی ، تسریع در انجام امور مشتریان ، موفقیت و رضایت مشتریان را فعالیت خود را آغاز نموده است . اين شرکت با موضوع انجام کلیه امور با بازرگانی از قبیل خرید و فروش ، صادرات و واردات کلیه کالاهای مجاز بازرگانی ، اخذ و اعطاء شعب و نمایندگی در سرتاسر کشور ، برگزاری همایش و برگزاری غرفه های نمایشگاهی و معرفی محصولات کارخانجات شروع به فعالیت نموده است .

همچنین شرکت خدماتي بازرگاني كيانا با داشتن مجوز رسمی از وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی با نام کانون آگهی و تبلیغات کیانا گرافیک در راستای تحقق اهداف امور بازرگانی گامی محکم برداشته و اهرم قدرتمند بخش بازرگانی در راستای اهداف کلان بهره می گیرد .

در مجموع شرکت با در دست داشتن ابزارهای کامل تبلیغاتی در راستای بازاریابی فروش ، برگزاری نمایشگاه ها و سمینارها مجموعه ای کامل جهت ارایه خدمات به مشتریان فراهم آورده است.

بخشی از اهداف شرکت به شرح زیر می باشد :

1- شناسایی مصرف کنندگان نهایی با حضور فیزیکی در بازار هدف

2- شناسایی نقاط قوت و ضعف رقبا با بررسی عوامل محیطی موثر بر عملکرد آنها

3- آشنایی از انتظارات و رفتارهای خریداران در رابطه با مصرف فصلی محصولات

4- كسب رضايت بیشترمشتريان با تسريع و تسهيل رويه فروش براي ايشان

5- افزايش و ارتقاي كيفيت عمومي محصولات با اخذ بازخورد از بازار

6- ايجاد رويه فروش الكترونيك و ایجاد بسترسازي هاي آن در شركت هاي وابسته

7- شناسايي ظرفيتها و تقاضاهاي بازار براي ارايه محصولات جديد

8- شناسایی و معرفی آخرین دستاوردهای تحولات تکنولوژیکی در زمینه تولید محصولات