تقویم سال 95

تقویم 95 و هدایای تبلیغاتی

تبلیغ ریشه در زندگی اجتماعی افراد دارد. عملی است که در آن فروشنده یا تولید کننده سعی می کند به روشی خلاقانه خریدار بالقوه را از تولید یک محصول آگاه کند، یکی از معمول ترین این روش ها استفاده از هدایای تبلیغاتی می باشد. ما انسان ها ذاتا با هدیه گرفتن رابطه احساسی خوبی برقرار می کنیم و هرگز کسی را که به ما هدیه می دهد از یاد نمی بریم.
ارزش یک هدیه تنها به بهای مادی آن نیست، هدیه ای مناسب است که بهتر و بیشتر دیده شود و همچنین محل مناسبی بر روی آن برای یادآوری برند شما اختصاص داده شده باشد.
گستره محصولات یک هدیه، قابلیت انتخاب بهینه، متناسب با هر نوع سلیقه و بودجه را برای شما به ارمغان می آورد .
هدف ما یک هدیه ، یک تبلیغ و یک لبخند است.
از شما سپاسگزاریم که در بزرگ شدن، خوب دیده شدن و خوب ماندن خود ما را به همراهی پذیرفته اید.

سررسید 95

شرکت کیانا با 10 سال تجربه در زمینه طراحی و تولید سررسید و تقویم آمادگی پذیرش سفارش های اختصاصی اقلام مذکور را دارد. استودیوی طراحی گرافیک و عکاسی صنعتی این شرکت با توان خلق طرح های نو و بدون مشابه قبلی امکان تولید هدایای نفیس مبتنی بر خلاقیت  و نوآوری را فراهم آورده است.
مدیریت تولید با تجربه و امکانات گسترده، شرایط مناسبی جهت تولید در تیراژهای بالا و در زمانبندی های فشرده را برای مشتریان این شرکت فراهم نموده است.
علاوه بر پذیرش سفارش اختصاصی هر سال چند قلم سررسید و تقویم با رویکرد متفاوت، خلاق و عین حال کاربردی در دستور کار این شرکت قرار می گیرد که جهت تک فروشی در فروشگاه های معتبر و همچنین جهت سفارش در تیراژهای متوسط با خدمات اختصاصی، مناسب می باشند.

شرکت کیاناگرافیک با دراختیار داشتن تجهیزات چاپ و صحافی، آمادگی دریافت استعلام های مربوط به سررسید، دفتر تلفن، تقویم و دیگر هدایای تبلیغاتی سال 1395 را  دارا می باشد.تقویم 95 و هدایای تبلیغاتی جزئی از خدمات شرکت کیانا گرافیک می باشد.
لازم به ذکر است این شرکت در سال جاری طرف قرارداد اجرای سررسید شرکتها و ارگانهای مختلف منجمله: سازمان نظام مهندسی کشاورزی و منابع طبیعی خراسان رضوی و اتحادیه معماران تجربی و عایقهای رطوبتی مشهد می باشد.
با عنایت به اجرای مستقیم سفارشات فوق، این شرکت آماده ارائه بهترین قیمت و بالاترین کیفیت در تولیدات خود میباشد.